DRC-12V30W1AZ
TECHNICAL DATASHEET Chrome DIN Rail Power Supply 12V 25W 1 Phase (Class II & NEC Class 2) / DRC-12V30W1A Highlights & Features Class II Double Isolation (No Earth connection is required) Universal AC input voltage range and full power up to 55°C Power will not de-rate for the entire input voltage range Efficiency > 85.0% @ 115Vac & 230Vac Can be installed in compact cabinets N...