DRC-24V30W1AZ
TECHNICAL DATASHEET Chrome DIN Rail Power Supply 24V 30W 1 Phase (Class II & NEC Class 2) / DRC-24V30W1A□ Highlights & Features Class II, Double Isolation (No Earth connection is required) Universal AC input voltage range and full power up to 55°C Power will not de-rate for the entire input voltage range Efficiency > 87.0% @ 115Vac & 230Vac Can be installed in compact cabinets ...