DRL-24V240W1AA
TECHINCAL DATASHEET LYTE DIN Rail Power Supply 24V 240W 1 Phase / DRL-24V240W1A□ Highlights & Features • • • • • • • Universal AC input voltage Built-in constant current circuit for reactive loads Up to 90.0% efficiency Full power from -20°C to +50°C operation at 230Vac @ 5,000 meters or 16,400 feet altitude Built-in DC OK relay contact option available Compliance to SEMI F47 @ 200Vac Co...