PJ-12V15WBNA
TECHNICAL DATASHEET
PJ Open Frame Power Supply
12V 15W 1 Phase / PJ-12V15W□NA
PJ
Highlights & Features
Universal AC input voltage range
Low Inrush Current / Low Leakage Current
High efficiency
Conforms to harmonic current IEC/EN 61000-3-2, Class A
Conformal coating on PCBA to protect against chemical
and dust pollutants
Versatile configuration options: Open Frame, L Frame,
Enclosed
Long l...
развернуть ▼ свернуть ▲ Технические характеристики
показать свернуть| Серия | ||
|---|---|---|
| Выходная мощность (ном) | ||
| Выход | ||
| Напряжение 1 канала | ||
| Выходной ток 1 канала | ||
| Тип стабилизации | ||
| Конструктивное исполнение | ||
| Типы защиты | перенапряжение, перегрузка, перегрев, КЗ | |
| Количество выходов | ||
| Исполнение | ||
| Входное напряжение AC | ||
| Размер | 87.5×50×22 мм |