PMH-24V200WCBA
TECHNICAL DATASHEET PMH Panel Mount Power Supply 24V 200W 1 Phase / PMH-24V200WCB□ PMH Highlights & Features • • • • • • • Household appliance approvals IEC/EN 60335-1, IEC/EN 61558-1 and IEC/EN 61558-2-16 Universal AC input voltage Full power from -20°C to +45°C operation @ 5000m or 16400 ft. altitude Full corrosion resistant aluminium casing High MTBF > 700,000 hrs as per Telcordia ...