PMT-48V150W1AA
TECHNICAL DATASHEET
PMT Panel Mount Power Supply
48V 150W 1 Phase / PMT-48V150W1A□
PMT
Highlights & Features
Conforms to harmonic current IEC/EN 61000-3-2, Class A
Selectable AC Switch (90-132Vac, 180-264Vac)
High MTBF > 700,000 hrs. as per Telcordia SR-332
Versatile configuration options (Enclosed, L Frame)
Versatile connector options (Terminal Block, Front Face,
Harness)
развернуть ▼ свернуть ▲ Технические характеристики
показать свернуть| Серия | ||
|---|---|---|
| Выходная мощность (ном) | ||
| Выход | ||
| Напряжение 1 канала | ||
| Выходной ток 1 канала | ||
| Тип стабилизации | ||
| Конструктивное исполнение | ||
| Типы защиты | перенапряжение, перегрузка, перегрев, КЗ | |
| Количество выходов | ||
| Исполнение | ||
| Входное напряжение AC | ||
| Размер | 178×97×38 мм |