PMT-48V350W1AR
TECHNICAL DATASHEET
PMT Panel Mount Power Supply
48V 350W 1 Phase / PMT-48V350W1A□
PMT
Highlights & Features
AC input range selectable by switch
Full aluminium casing for light weight and corrosion resistant
handling
Built-in automatic fan speed control circuit
MTBF > 700,000 hrs. as per Telcordia SR-332
Short Circuit / Overvoltage / Overload / Over Temperature
Protections
развернуть ▼ свернуть ▲ Технические характеристики
показать свернуть| Серия | ||
|---|---|---|
| Выходная мощность (ном) | ||
| Выход | ||
| Напряжение 1 канала | ||
| Выходной ток 1 канала | ||
| Тип стабилизации | ||
| Конструктивное исполнение | ||
| Типы защиты | перенапряжение, перегрузка, перегрев, КЗ | |
| Количество выходов | ||
| Исполнение | ||
| Входное напряжение AC | ||
| Размер | 215×115×50 мм |