URB2415YMD-20WR3
DC/DC Power Module HLK-UR(A)B_YMD-20WR3 Typical Performance  Ultra wide range input (4:1), output 20W  Conversion efficiency 91% (Typ)  Isolated voltage 1500Vdc  Ultra-low standby power consumption: 0.036W  (Typ) Ultra-fast startup: 1ms (Typ)  Operating temperature range: -40°C~+85°C  Input undervoltage protection, output short 20W, ultra-wide voltage input, isolated volta...