URB4805LD-20WR3
DC/DC Power Module HLK-UR(A)B_LD-20WR3 Typical Performance 20W, ultra-wide voltage input, isolated voltage regulator single/dual, DIP package, DC-DC power module  Ultra wide range input (4:1), output 20W  Conversion efficiency 91% (Typ)  Isolated voltage 1500Vdc  Ultra-low standby power consumption: 0.036W  (Typ) Ultra-fast startup: 1ms (Typ)  Operating temperature range: -4...