SMBJ85CA
LESHAN RADIO COMPANY, LTD.
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
FEATURES
For surface mounted applications in order to
optimize board space
STAND-OFF VOLTAGE - 5.0 TO 440 Volts
Low profile package
600 Watt Peak Pulse Power
Built-in strain relief
Glass passivated junction
Low inductance
DO-214AA
Excellent clamping capability
SMB
Repetition Rate(duty cycle):0.01%
Fast response time: typicall...
развернуть ▼ свернуть ▲ Технические характеристики
показать свернуть| Рабочее напряжение | ||
| Максимальный импульсный ток | ||
| Тип супрессора по свойствам |
Нашли ошибку? Выделите её курсором и нажмите CTRL + ENTER
Аналоги 3
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PA | SMBJ85CA/TR13 (YAG) | DO214AA | 30000 шт |
| — | — | SMBJ, DO-214AA, 85V, 137V, Reel 13" | ||||||||||
| P= | SMBJ85CA (DC) SMBJ85CA/TR13 (YAG) SMBJ85CA (ONS-FAIR) | DO-214AA SMB | в ленте 3000 шт |
| — | — | Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 85V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA | ||||||||||