IB0515XT-W75R3
Mornsun
DC/DC Converter IB05_XT-W75R3 series FEATURES 0.75W isolated DC-DC converter Fixed input voltage, regulated single output  Continuous short-circuit protection  No-load input current as low as 5mA  Operating ambient temperature range: -40℃ to +85℃  High efficiency up to 74%  Compact SMD package  I/O isolation test voltage 1.5k VDC Patent Protection  Industry standard pin-out RoHS EN...