LI75-20B12R2
Mornsun
AC/DC 75W Enclosed Switching Power Supply LI75-20BxxR2, LI75-20BxxR2-Q Series FEATURES  Universal 90 - 264VAC or 120 - 370VDC Input voltage  Accepts AC or DC input (dual-use of same terminal)  Operating ambient temperature range: -30℃ to +70℃  The efficiency is up to 90%  High I/O isolation test voltage up to 4000VAC  Low ripple & noise  Output short circuit, over-current, over-volt...