LM350-22B15R2
Mornsun
AC/DC 350W Enclosed Switching Power Supply LM350-22BxxR2(-C, -Q, -CQ, -QQ, -CQQ) Series FEATURES Universal 176 - 264VAC or 240 - 370VDC Input voltage Accepts AC or DC input (dual-use of same terminal) Operating ambient temperature range: -40℃ to +85℃ Low standby power consumption: <0.75W@230VAC Output short circuit, over-current, over-voltage protection, over-temperature protection  Operat...