LMF100-20B12
Mornsun
AC/DC 100W Enclosed Switching Power Supply LMF100-20Bxx, LMF100-20Bxx-C, LMF100-20Bxx-Q Series FEATURES  Universal 85 - 264V AC or 120 - 373VDC Input voltage  Accepts AC or DC input (dual-use of same terminal)  Operating temperature range: -30℃ to +70℃  Built-in active PFC function  High I/O isolation test voltage up to 4000VAC  Low ripple & noise  Output short circuit, over-current...