LMF500-23B36UH
Mornsun
AC/DC 500W Enclosed Switching Power Supply LMF500-23BxxUH Series FEATURES  Universal 85 - 305VAC or 120 - 430VDC Input voltage  Accepts AC or DC input (dual-use of same terminal)  Operating ambient temperature range: -40℃ to +85℃  Output short circuit, over-current, over-voltage, over temperature protection  Low ripple & noise  High efficiency  Active PFC  150% peak load output for...
развернуть ▼ свернуть ▲
Технические характеристики
показать свернуть
Серия
Выходная мощность (ном)
Выход
Напряжение 1 канала
Выходной ток 1 канала
Тип стабилизации
Вход
Конструктивное исполнение
Возможности безвентиляторный, 150% перегрузка, ККМ