LOF350-20B36-C
Mornsun
AC/DC 350W Enclosed Switching Power Supply LOF350-20Bxx-C Series FEATURES Universal 90 - 264VAC or 127 - 370VDC input voltage Accepts AC or DC input (dual-use of same terminal) Operating ambient temperature range: -40℃ to +70℃ Built-in active PFC function High I/O isolation test voltage up to 4000VAC Extremely low leakage current<0.1mA Stand-by power consumption<1.0W The base plate with conf...