URA4815LD-20WR3
Mornsun
DC/DC Converter URA_LD-20WR3 & URB_LD-20WR3 Series 20W isolated DC-DC converter Ultra-wide input and regulated dual/single output FEATURES Ultra-wide 4:1 input voltage range High efficiency up to 90% No-load power consumption as low as 0.15W I/O isolation test voltage1.5K VDC Input under-voltage protection, output shortcircuit, over-voltage, over-current protection Operating ambient temper...