URA4824YMD-10WR3
Mornsun
DC/DC Converter URA_YMD-10WR3 & URB_YMD-10WR3 Series 10W isolated DC-DC converter in DIP package Ultra-wide input and regulated dual/single output FEATURES Ultra-wide 4:1 input voltage range High efficiency up to 88% No-load power consumption as low as 0.12W I/O isolation test voltage1.5K VDC Input under-voltage protection, output short circuit, over-current, over-voltage protection Operat...