URB2405ZP-10WR3
Mornsun
DC/DC Converter URA_ZP-10WR3 & URB_ZP-10WR3 Series 10W isolated DC-DC converter in DIP package Ultra-wide input and regulated dual/single output Ultra-wide 4:1 input voltage range High efficiency up to 88% No-load power consumption as low as 0.12W I/O isolation test voltage: 1.5k VDC Operating ambient temperature range: -40℃ to +85℃  Input under-voltage protection, output short-circuit, o...