URF4824LP-10WR3
Mornsun
DC/DC Converter URE_LP-10WR3 & URF_LP-10WR3 Series FEATURES 10W isolated DC-DC converter in DIP package Ultra-wide input and regulated single/dual output  Ultra-wide 4:1 input voltage range  High efficiency up to 87%   No-load power consumption as low as 0.12W  Input under-voltage protection, output shortcircuit, over-voltage, over–current protection  Operating ambient tem...