VRB2405LD-20WR3
Mornsun
DC/DC Converter VRA_LD-20WR3 & VRB_LD-20WR3 Series FEATURES 20W isolated DC-DC converter Wide input and regulated dual / single output Wide 2:1 input voltage range High efficiency up to 90% No-load power consumption as low as 0.15W I/O isolation test voltage 1.5k VDC Output short-circuit, over-voltage, over-current protection Operating ambient temperature range : -40℃ to +85℃ Meets CISP...