VRB4803ZP-10WR3
Mornsun
DC/DC Converter VRA_ZP-10WR3 & VRB_ZP-10WR3 Series FEATURES 10W isolated DC-DC converter DIP package Wide input and regulated dual/ single output  Wide 2:1 input voltage range  High efficiency up to 88%  No-load power consumption as low as 0.11W  I/O isolation test voltage 1.5k VDC  Operating ambient temperature range: -40℃ to +85℃  Input under-voltage protection, output short-circ...