CFB400W-24S12
V13 ︳ CFB400W SERIES 400W WATTS 4:1 INPUT DC-DC CONVERTERS SINGLE OUTPUT FEATURES * 400W Isolated Output * Efficiency to 90% * Fixed Switching Frequency * Input Under Voltage Protection * Over Temperature Protection * Over Voltage/Current Protection * Remote On/Off * Full-Brick Size Meet Industry Standard * Fully Isolated 1500VDC * Without Tantalum Capacitor Inside * UL60950-1 Approval MOD...