URB4805ZP-10WR3
DC/DC Power Module HLK-UR(A)B_ZP-10WR3 10W, ultra-wide voltage input Isolated regulated single/dual DIP package DC-DC module power supply Typical Performance  Ultra wide range input (4:1), output 10W  Conversion efficiency 91% (Typ)  Isolated voltage 1500Vdc  Ultra-low standby power consumption:0.036W (Typ)  Ultra-fast startup: 1ms (Typ)  Operating temperature range: -40°C~+85...