K12MT-12A-P
Mornsun
DC/DC Converter K12MT-12A Series Non-isolated Regulated Single Output 12A FEATURES POL power converters  High efficiency up to 95%  Wide input voltage range: 4.5VDC-14.4VDC  Adjustable output voltage: 0.6VDC-5.5VDC  Operating ambient temperature range: -40℃ to +85℃  Output short-circuit protection  Fast transient response  SENSE, TRIM, PGOOD function RoHS  Compact SMD package: 12.20...