LIHF960-23B24
Mornsun
AC/DC 960W DIN-Rail Power Supply LIHF960-23Bxx Series FEATURES High-end Type  Universal 85 - 277VAC or 120 - 390VDC Input voltage  Operating ambient temperature range: -40℃ to +85℃, full load at 60℃  High efficiency, high reliability  Continuous static power margin of up to 112% (PN)  Provides 5s up to 150% (PN) dynamic power  Support 5+1 parallel redundancy, current sharing  Active P...