LM100-23B36
Mornsun
AC/DC 100W Enclosed Switching Power Supply LM100-23Bxx, LM100-23Bxx-C, LM100-23Bxx-Q Series FEATURES  Universal 85 - 305VAC or 120 - 430VDC input voltage  Accepts AC or DC input (dual-use of same terminal)  Operating ambient temperature range: -30℃ to +70℃  Low standby power consumption, high efficiency  High I/O isolation test voltage up to 4000VAC  Low ripple & noise  Output short...