LM100-23B36R2
Mornsun
AC/DC 100W Enclosed Switching Power Supply LM100-23BxxR2(-C, -Q, -CQ, -QQ, -CQQ) Series FEATURES  Universal 80 - 305VAC or 100 - 430VDC input voltage  Accepts AC or DC input (dual-use of same terminal)  Operating ambient temperature range: -40℃ to +85℃  Compact size, high power density  Low standby power consumption, high efficiency  High I/O isolation test voltage up to 4000VAC  Low r...