LMF600-20B27
Mornsun
AC/DC 600W Enclosed Switching Power Supply LMF600-20Bxx Series FEATURES  Universal 80 - 277VAC or 110- 390VDC Input voltage  Accepts AC or DC input (dual-use of same terminal)  Operating ambient temperature range: -40℃ to +70℃  Low standby power consumption, high efficiency, active PFC  High I/O isolation test voltage up to 4000VAC  The base plate with conformal coating Report  Output ...