VRB2415LD-50W
Mornsun
DC/DC Converter VRB_LD-50W Series FEATURES 50W,wide input isolated & regulated DIP packaging DC/DC converter        Patent Protection RoHS  Wide input voltage range (2:1) High efficiency up to 93% Isolation voltage :1500VDC Input over-voltage, under-voltage protection, output short circuit , over-current and over–voltage protection Operating temperature range: -40℃ to +85℃ Six-...