CL10B104JB8NNND
| Температура рабочая | ||
| Размер | 1.6×0.8×0.8 мм | |
| Примечания: Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 0603 | ||