CL21A475KQFNNNG
| Температура рабочая | ||
| Размер | 2×1.25×1.35 мм | |
| Примечания: Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 10% +Tol, 10% -Tol, X5R, 15% TC, 4.7uF, Surface Mount, 0805 | ||