CL21B222KBANFNC
Аналоги 43
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | — | — | — | |||||||||
| P+ | 0805CG222J500NT (FNR) | SMD080520X125MM | — | — | — | — | Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0022uF, Surface Mount, 0805 | ||||||||||
| — | — | — | — | |||||||||
| — | — | — | — | — | — | |||||||
| P+ | CC0805JFNPO9BN222 (YAG) | — | — | — | — | — | — | Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0022uF, Surface Mount, 0805 | |||||||||
| P+ | 0805B222K500NT (FNR) | SMD080520X125MM | 200 шт | — | — | — | — | Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0022uF, Surface Mount, 0805 | |||||||||
| — | — | — | — | — | Automotive, Boardflex Sensitive | |||||||
| — | — | — | — | — | ||||||||
| — | — | — | — | Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0022uF, Surface Mount, 0805 | ||||||||