CL21B223KBANNWC
Аналоги 36
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| — | — | — | — | — | Automotive, Boardflex Sensitive | |||||||
| — | — | — | — | — | |||||||||
| — | — | — | — | — | — | |||||||
| — | — | — | — | Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.022uF, Surface Mount, 0805 | ||||||||