CL32B475KBJNNNE
| Температура рабочая | ||
| Размер | 3.2×2.5×2.7 мм | |
| Примечания: Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 4.7uF, Surface Mount, 1210 | ||