SMAJ16CA/TR13
DATA SHEET TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSORS AC/DC POWER SUPPLY SMAJ series Product specification– February 21, 2021 V.2 RoHS compliant & Halogen free
развернуть ▼ свернуть ▲
Технические характеристики
показать свернуть
Рассеиваемая мощность
Количество линий ограничения
Примечание SMAJ, DO-214AC, 16V, 26V, Reel 13"