SMBJ15CA
RoHS SMBJ SERIES COMPLIANT Surface Mount Transient Voltage Suppressors Uni-directional Features ● For surface mounted applications ● Low-profile package ● Ideal for automated placement ● Available in Unidirectional and Bidirectional ● 600 W peak pulse power capability with a 10/1000 μs waveform ● Low incremental surge resistance, excellent clamping capability ● Very fast response time ● Hig...
развернуть ▼ свернуть ▲
  • Группа: Защитные диоды
  • Серия: SMBJ
  • Альт. имя: SMBJ15CA/TR7 (YAG)
  • Истор. имя: SMBJ15CA (ONS-FAIR)
  • Корпус: DO214AA
  • Норма упаковки: 3000  шт. (в ленте)
Тип супрессора по свойствам
Примечание Trans Voltage Suppressor Diode, 15V V(RWM), Bidirectional
Нашли ошибку? Выделите её курсором и нажмите CTRL + ENTER
Аналоги 14
показать свернуть
товара
PA SMBJ15CA/TR7 (YAG)
DO214AA 5000 шт SMBJ, DO-214AA, 15V, 24.4V, Reel 7"
P= SMBJ15CAR5G (TSC)
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 15V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA