SMBJ12CA
JIEJIE MICROELECTRONICS CO. , Ltd
SMBJ Series 600W
00W Transient Voltage Suppressor
Rev.2.0
DESCRIPTION:
TVS diodes
iodes can be used in a wide range of applications
which like consumer electronic products, automotive
industries, munitions, telecommunications, aerospace
industries, and intelligent control systems.
SMB
FEATURES:
Glass passivated or planar
ar junction
Exce...
развернуть ▼ свернуть ▲ Технические характеристики
показать свернуть| Пиковая рассеиваемая мощность | ||
| Максимальный импульсный ток | ||
| Тип супрессора по свойствам |
Нашли ошибку? Выделите её курсором и нажмите CTRL + ENTER
Аналоги 9
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PA | SMBJ12CA/TR13 (YAG) | DO214AA | 30000 шт |
| — | — | SMBJ, DO-214AA, 12V, 19.9V, Reel 13" | ||||||||||
| P= | SMBJ12CA (TSC) SMBJ12CA/TR13 (YAG) SMBJ12CA (ONS-FAIR) | DO214AA | 3000 шт |
| — | Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 12V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA | |||||||||||
| P= | P6SMB39CA (YJ) P6SMB39CA/TR7 (YAG) | DO214AA | в ленте 3000 шт | — | — | Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 33.3V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA | |||||||||||
| P= | SMBJ12CA (DC) SMBJ12CA/TR13 (YAG) SMBJ12CA (ONS-FAIR) | DO-214AA SMB | в ленте 3000 шт |
| P= | SMBJ12CA-AT/TR13 (YAG) | DO214AA | — | SMBJ, DO-214AA, 12V, 19.9V, AUTO, Reel 13" | |||||||||||||
| P= | BV-SMBJ12CA (BENCENT) | DO214AA |
| — | — | — | |||||||||||
| P- | SMBJ12CA (YJ) SMBJ12CA/TR13 (YAG) SMBJ12CA (ONS-FAIR) | DO214AA | в ленте 3000 шт | — | Trans Voltage Suppressor Diode, 12V V(RWM), Bidirectional | ||||||||||||
| P- | SMBJ12CA (LRC) SMBJ12CA/TR13 (YAG) SMBJ12CA (ONS-FAIR) | — |
| — | — | — | — | — | — | — | |||||||
| P- | SMBJ12CAR5G (TSC) | — |