LI120-20B24R2
Mornsun
AC/DC 120W Enclosed Switching Power Supply LI120-20BxxR2 Series FEATURES  Universal 85 - 264VAC or 120 - 370VDC Input voltage  Accepts AC or DC input (dual-use of same terminal)  Operating ambient temperature range: -25℃ to +70℃  High I/O isolation test voltage up to 4000VAC  Low ripple & noise  Output short circuit, over-current, over-voltage, over-temperature protection  DIN rail ...