LI60-20B12PR2
Mornsun
AC/DC Converter LI60-20BxxPR2 Series FEATURES 60W, AC/DC DIN-Rail Power Supply          RoHS CB Report UL62368-1 EN62368-1 IEC62368-1   BS EN 62368-1 Universal 85-264VAC or 120-370VDC input voltage Accepts AC or DC input (dual-use of same terminal) Operating ambient temperature range: -40℃ to +70℃ High I/O isolation test voltage up to 4000VAC Industrial product technology d...