LIHF480-23B24
Mornsun
AC/DC 480W DIN-Rail Power Supply LIHF480-23Bxx Series FEATURES High-end Type  Universal 85 - 277VAC or 120 - 390VDC Input voltage  Operating ambient temperature range: -40℃ to +85℃, full load at 60℃  High efficiency, high reliability  Transient peak current function: 6 times rated current for 15ms  Up to 150% (PN) dynamic power for 5s  Continuous static power margin of up to 125% (PN) ...