URF4812LP-20WR3
Mornsun
DC/DC Converter URF_LP-20WR3 Series FEATURES 20W isolated DC-DC converter in DIP package Ultra-wide input and regulated single output           Ultra-wide 4:1 input voltage range High efficiency up to 89% No-load power consumption as low as 0.12W I/O isolation test voltage 3K VDC Operating ambient temperature range: -40℃ to +85℃ Input under-voltage protection, output short-circuit...