VRB2405YMD-10WR3
Mornsun
DC/DC Converter VRA_YMD-10WR3 & VRB_YMD-10WR3 Series FEATURES 10W isolated DC-DC converter in DIP package, Wide input and regulated dual/single output  Wide 2:1 input voltage range  High efficiency up to 88%  No load power consumption as low as 0.12W  I/O isolation test voltage 1.5k VDC  Input under-voltage protection, output short-circuit, over-current, over-voltage protection  Op...