VRB2412LD-30WR3
Mornsun
DC/DC Converter VRB_LD-30WR3 Series FEATURES 30W isolated DC-DC converter Wide input and regulated single output       Patent Protection RoHS    Wide 2:1 input voltage range High efficiency up to 90% No-load power consumption as low as 0.14W I/O isolation test voltage 1.5k VDC Output short-circuit, over-voltage, over-current protection Operating ambient temperature range: -40℃ to...