CL21A476MQYNNWE
| Температура рабочая | ||
| Примечания: Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, X5R, 15% TC, 47uF, Surface Mount, 0805 | ||