SMCJ36CA
UMW R UMW SMCJ5.0A(CA) THRU SMCJ188A(CA) 5V-188V 1500W SMC(DO-214AB) FEATURES Cathode Band * 1500W surge capability at 1ms * Excellent clamping capability * Low zener impedance * Fast response time : typically less then 1.0 ps from 0 volt to VBR(min.) * Typical IR less then 1µA above 10V 0.155(3.94) 0.246(6.22) 0.130(3.30) 0.220(5.59) 0.280(7.11) 0.260(6.60) 0.012(0.305) 0.006(0.152)...
развернуть ▼ свернуть ▲
  • Группа: Защитные диоды
  • Серия: SMCJ
  • Альт. имя: SMCJ36CA/TR7 (YAG)
  • Истор. имя: SMCJ36CA (ONS-FAIR)
  • Корпус: DO214AB
  • Норма упаковки: 850  шт. (в ленте)
Технические характеристики
показать свернуть
Корпус DO214AB
Аналоги 15
показать свернуть
товара
PA SMCJ36CA/TR7 (YAG)
DO214AB 5000 шт SMCJ, DO-214AB, 36V, 58.1V, Reel 7"