CJAC110N03
JIANGSU CHANGJING ELECTRONICS TECHNOLOGY CO., LTD
PDFN:%5×6-8L Plastic-Encapsulate MOSFETS
CJAC110N03 N-Channel Power
V(BR)DSS
MOSFET
ID
RDS(on)TYP
1.8mΩ@10V
30 V
3.5mΩ@4.5V
PDFN:%5×6-8L
110A