CJAE35SN06
JIANGSU CHANGJING ELECTRONICS TECHNOLOGY CO., LTD DFNWB3×3-8L Plastic-Encapsulate MOSFETS N-Channel Power MOSFET CJAE35SN06 RDS(on)TYP V(BR)DSS 7.5mΩ@10V 60 V 10.5mΩ@4.5V DFNWB3×3-8L ID 35A DESCRIPTION The CJAE35SN06 uses SGT technology and design to provide excellent RDS(ON) with low gate charge. It can be used in a wide variety of applications. FEATURES  High density cell design f...
развернуть ▼ свернуть ▲
Технические характеристики
показать свернуть
Конфигурация и полярность
Максимальное напряжение сток-исток
Ток стока номинальный при 25°C