CJU110N03
JIANGSU CHANGJING ELECTRONICS TECHNOLOGY CO., LTD TO-252-2L Plastic-Encapsulate MOSFETS CJU110N03 N-Channel Power MOSFET RDS(on)TYP V(BR)DSS 4.0mΩ@10V 30 V 6.0mΩ@5.0V TO-252-2L ID 110A DESCRIPTION The CJU110N03 uses advanced trench technology and design to provide excellent RDS(ON) with low gate charge. It can be used in a wide variety of applications 1. GATE 2. DRAIN 3. SOURCE 2 1 ...
развернуть ▼ свернуть ▲
Технические характеристики
показать свернуть
Корпус TO2522L
Конфигурация и полярность
Максимальное напряжение сток-исток
Ток стока номинальный при 25°C